| Osa numero | MC33163DW |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Kuvaus | IC REG BUCK BST ADJ 3.4A 16SOIC |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 4522 pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | MC33163DW |
| Valmistaja: | onsemi |
| Kuvaus: | IC REG BUCK BST ADJ 3.4A 16SOIC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 0 |
| Tietolomake: | MC33163DW PDF |
| Kategoria: | integroidut piirit (ics) |
| Suodattaa: | jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| virta - lähtö: | 3.4A (Switch) |
| taajuus - vaihto: | 50kHz |
| toiminto: | Step-Up, Step-Down |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| lähtökokoonpano: | Positive or Negative |
| lähtötyyppi: | Adjustable |
| paketti/laukku: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| tuotteen tila: | Obsolete |
| toimittajan laitepaketti: | 16-SOIC |
| synkroninen tasasuuntaaja: | No |
| topologia: | Buck, Boost |
| jännite - tulo (max): | 40V |
| jännite - tulo (min): | 2.5V |
| jännite - lähtö (max): | 40V (Switch) |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 1.25V |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.