| Osa numero | ZRA245N803TA |
|---|---|
| Valmistaja | Diodes Incorporated |
| Kuvaus | IC VREF SHUNT 3% 8SOP |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 5193 pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | ZRA245N803TA |
| Valmistaja: | Diodes Incorporated |
| Kuvaus: | IC VREF SHUNT 3% 8SOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 0 |
| Tietolomake: | ZRA245N803TA PDF |
| Kategoria: | integroidut piirit (ics) |
| Suodattaa: | jännitteen referenssi |
| virta - katodi: | 2 mA |
| virta - lähtö: | 120 mA |
| virta - syöttö: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| kohina - 0,1 Hz - 10 Hz: | - |
| melu - 10hz - 10khz: | 65µVrms |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| tuotteen tila: | Obsolete |
| viitetyyppi: | Shunt |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SO |
| lämpötilakerroin: | 50ppm/°C |
| toleranssi: | ±3% |
| jännite - tulo: | - |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 2.45V |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.