| Osa numero | M30853FWFP#U5 |
|---|---|
| Valmistaja | Renesas Electronics America Inc |
| Kuvaus | IC MCU 16/32B 320KB FLASH 100QFP |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 1256 pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | M30853FWFP#U5 |
| Valmistaja: | Renesas Electronics America Inc |
| Kuvaus: | IC MCU 16/32B 320KB FLASH 100QFP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 0 |
| Tietolomake: | M30853FWFP#U5 PDF |
| Kategoria: | integroidut piirit (ics) |
| Suodattaa: | mikro-ohjaimet |
| liitettävyyttä: | CANbus, I²C, IEBus, SIO, UART/USART |
| ydinprosessori: | M32C/80 |
| ytimen koko: | 16/32-Bit |
| datamuuntimet: | A/D 26x10b; D/A 2x8b |
| eeprom koko: | 4K x 8 |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| i/o:n määrä: | 85 |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| paketti/laukku: | 100-BQFP |
| oheislaitteet: | DMA, WDT |
| tuotteen tila: | Obsolete |
| ohjelman muistin koko: | 320KB (320K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| pässin koko: | 24K x 8 |
| nopeus: | 32MHz |
| toimittajan laitepaketti: | 100-QFP (14x20) |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 3V ~ 5.5V |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.