| Osa numero | CL21C390GDCNCNC |
|---|---|
| Valmistaja | Samsung Electro-Mechanics |
| Kuvaus | CAP CER 39PF 200V C0G/NP0 0805 |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 3643 pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | CL21C390GDCNCNC |
| Valmistaja: | Samsung Electro-Mechanics |
| Kuvaus: | CAP CER 39PF 200V C0G/NP0 0805 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 0 |
| Tietolomake: | CL21C390GDCNCNC PDF |
| Kategoria: | kondensaattorit |
| Suodattaa: | keraamiset kondensaattorit |
| sovellukset: | General Purpose |
| kapasitanssi: | 39 pF |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| ominaisuudet: | - |
| korkeus - istuva (max): | - |
| lyijyväli: | - |
| johtaa tyyliin: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| paketti/laukku: | 0805 (2012 Metric) |
| tuotteen tila: | Active |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| lämpötilakerroin: | C0G, NP0 |
| paksuus (max): | 0.037" (0.95mm) |
| toleranssi: | ±2% |
| jännite - nimellinen: | 200V |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.