| Osa numero | SI5332ED11602-GM3R |
|---|---|
| Valmistaja | Skyworks Solutions Inc. |
| Kuvaus | LOW JITTER, EMBEDDED CRYSTAL 12- |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 74750 pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | SI5332ED11602-GM3R |
| Valmistaja: | Skyworks Solutions Inc. |
| Kuvaus: | LOW JITTER, EMBEDDED CRYSTAL 12- |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 0 |
| Tietolomake: | SI5332ED11602-GM3R PDF |
| Kategoria: | integroidut piirit (ics) |
| Suodattaa: | kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| differentiaali - input:output: | Yes/Yes |
| jakaja/kertoja: | Yes/No |
| taajuus - max: | 333.33MHz |
| syöttö: | Clock, Crystal, LVCMOS |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| piirien määrä: | 1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ulostulo: | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| pll: | Yes |
| paketti/laukku: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| tuotteen tila: | Active |
| suhde - tulo:lähtö: | 3:12 |
| toimittajan laitepaketti: | 48-QFN (7x7) |
| tyyppi: | Clock Generator |
| jännite - syöttö: | 1.71V ~ 3.63V |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.