| Osa numero | RT8237EZQW |
|---|---|
| Valmistaja | Richtek USA Inc. |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BUCK PWM WDFN-10 |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 100000+ pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | RT8237EZQW |
| Valmistaja: | Richtek USA Inc. |
| Kuvaus: | IC REG CTRLR BUCK PWM WDFN-10 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 0 |
| Tietolomake: | RT8237EZQW PDF |
| Kategoria: | integroidut piirit (ics) |
| Suodattaa: | dc dc kytkentäohjaimet |
| kellon synkronointi: | Yes |
| ohjausominaisuudet: | Current Limit, Enable, Phase Control, Power Good, Soft Start |
| käyttömäärä (max): | - |
| taajuus - vaihto: | 290kHz ~ 430kHz |
| toiminto: | Step-Down |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtövaiheet: | 1 |
| lähtötyyppi: | Transistor Driver |
| paketti/laukku: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| tuotteen tila: | Active |
| sarjaliitännät: | - |
| toimittajan laitepaketti: | 10-WDFN (3x3) |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| topologia: | Buck |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 4.5V ~ 26V |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.