| Osa numero | FST16210MTDX |
|---|---|
| Valmistaja | Linear Technology |
| Kuvaus | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 48TSSOP |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 100000+ pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | FST16210MTDX |
| Valmistaja: | Linear Technology |
| Kuvaus: | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 48TSSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 191000 |
| Tietolomake: | FST16210MTDX PDF |
| Kategoria: | integroidut piirit (ics) |
| Suodattaa: | signaalikytkimet, multiplekserit, dekooderit |
| piiri: | 10 x 1:1 |
| virta - lähtö korkea, matala: | - |
| itsenäiset piirit: | 2 |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| paketti/laukku: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| tuotteen tila: | Obsolete |
| toimittajan laitepaketti: | 48-TSSOP |
| tyyppi: | Bus Switch |
| jännite - syöttö: | 4V ~ 5.5V |
| jännitelähde: | Single Supply |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.