| Osa numero | OPA634N/3K |
|---|---|
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kuvaus | IC OPAMP VFB 140MHZ SGL SOT23-5 |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 6000 pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | OPA634N/3K |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| Kuvaus: | IC OPAMP VFB 140MHZ SGL SOT23-5 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 6000 |
| Tietolomake: | OPA634N/3K PDF |
| Kategoria: | integroidut piirit (ics) |
| Suodattaa: | instrumentointi, op-vahvistimet, puskurivahvistimet |
| -3db kaistanleveys: | 150 MHz |
| vahvistimen tyyppi: | Voltage Feedback |
| nykyinen - input bias: | 25 µA |
| virta - lähtö / kanava: | 100 mA |
| virta - syöttö: | 12mA |
| saada kaistanleveys tuote: | 140 MHz |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| piirien määrä: | 1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| lähtötyyppi: | - |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| tuotteen tila: | Obsolete |
| murtonopeus: | 250V/µs |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-23-5 |
| jännite - tulooffset: | 3 mV |
| jännite - syöttöalue (max): | 10.5 V |
| jännite - syöttöalue (min): | 2.7 V |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.