| Osa numero | STM32F105RCT6V |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 79024 pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | STM32F105RCT6V |
| Valmistaja: | STMicroelectronics |
| Kuvaus: | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 0 |
| Tietolomake: | STM32F105RCT6V PDF |
| Kategoria: | integroidut piirit (ics) |
| Suodattaa: | mikro-ohjaimet |
| liitettävyyttä: | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG |
| ydinprosessori: | ARM® Cortex®-M3 |
| ytimen koko: | 32-Bit Single-Core |
| datamuuntimet: | A/D 16x12b; D/A 2x12b |
| eeprom koko: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| i/o:n määrä: | 51 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| paketti/laukku: | 64-LQFP |
| oheislaitteet: | DMA, POR, PWM, Voltage Detect, WDT |
| tuotteen tila: | Active |
| ohjelman muistin koko: | 256KB (256K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| pässin koko: | 64K x 8 |
| nopeus: | 72MHz |
| toimittajan laitepaketti: | 64-LQFP (10x10) |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 2V ~ 3.6V |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.