| Osa numero | STM32L4R7VIT6 |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 50134 pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | STM32L4R7VIT6 |
| Valmistaja: | STMicroelectronics |
| Kuvaus: | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 0 |
| Tietolomake: | STM32L4R7VIT6 PDF |
| Kategoria: | integroidut piirit (ics) |
| Suodattaa: | mikro-ohjaimet |
| liitettävyyttä: | CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, LINbus, MMC/SD, SAI, SPI, UART/USART, USB OTG |
| ydinprosessori: | ARM® Cortex®-M4 |
| ytimen koko: | 32-Bit Single-Core |
| datamuuntimet: | A/D 16x12b; D/A 2x12b |
| eeprom koko: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| i/o:n määrä: | 83 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| paketti/laukku: | 100-LQFP |
| oheislaitteet: | Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, POR, PWM, WDT |
| tuotteen tila: | Active |
| ohjelman muistin koko: | 2MB (2M x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| pässin koko: | 640K x 8 |
| nopeus: | 120MHz |
| toimittajan laitepaketti: | 100-LQFP (14x14) |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 1.71V ~ 3.6V |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.