| Osa numero | CL31C222JHHNFNE |
|---|---|
| Valmistaja | Samsung Electro-Mechanics |
| Kuvaus | CAP CER 2200PF 630V C0G/NP0 1206 |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 100000+ pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | CL31C222JHHNFNE |
| Valmistaja: | Samsung Electro-Mechanics |
| Kuvaus: | CAP CER 2200PF 630V C0G/NP0 1206 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 246513 |
| Tietolomake: | CL31C222JHHNFNE PDF |
| Kategoria: | kondensaattorit |
| Suodattaa: | keraamiset kondensaattorit |
| sovellukset: | General Purpose |
| kapasitanssi: | 2200 pF |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| ominaisuudet: | - |
| korkeus - istuva (max): | - |
| lyijyväli: | - |
| johtaa tyyliin: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| paketti/laukku: | 1206 (3216 Metric) |
| tuotteen tila: | Active |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| lämpötilakerroin: | C0G, NP0 |
| paksuus (max): | 0.071" (1.80mm) |
| toleranssi: | ±5% |
| jännite - nimellinen: | 630V |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.