| Osa numero | CL10C330JB8NNND |
|---|---|
| Valmistaja | Samsung Electro-Mechanics |
| Kuvaus | CAP CER 33PF 50V NP0 0603 |
| ead Ilmainen / RoHS-tilaL | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Varastossa 100000+ pcs | |
| Viitehinta
(Yhdysvaltain dollareina) |
|
| Tyyppi | Kuvaus |
|---|---|
| Osa numero: | CL10C330JB8NNND |
| Valmistaja: | Samsung Electro-Mechanics |
| Kuvaus: | CAP CER 33PF 50V NP0 0603 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Määrä saatavilla: | 0 |
| Tietolomake: | CL10C330JB8NNND PDF |
| Kategoria: | kondensaattorit |
| Suodattaa: | keraamiset kondensaattorit |
| sovellukset: | General Purpose |
| kapasitanssi: | 33 pF |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| ominaisuudet: | - |
| korkeus - istuva (max): | - |
| lyijyväli: | - |
| johtaa tyyliin: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| paketti/laukku: | 0603 (1608 Metric) |
| tuotteen tila: | Active |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| lämpötilakerroin: | C0G, NP0 |
| paksuus (max): | 0.035" (0.90mm) |
| toleranssi: | ±5% |
| jännite - nimellinen: | 50V |
Vahvista tuotteiden tekniset tiedot tilauksen yhteydessä.
MOQ tarkoittaa vähimmäistilausmäärää, joka vaaditaan kunkin osan ostamiseen.
Jos sinulla on erityisiä tilausohjeita, merkitse se tilaussivuille.
Lähetystä edeltävää tarkastusta (PSI) sovelletaan.
Voit lähettää meille sähköpostia muuttaaksesi tilaustietoja ennen toimitusta.
Tilauksia ei voi peruuttaa pakettien lähettämisen jälkeen.
TT etukäteen (pankkisiirto), luottokortti, PayPal voidaan valita.
Vain käteissiirto. (Sekkien ja laskujen siirtoa ei hyväksytä.)
Asiakas on vastuussa kaikista mahdollisista maksuista, mukaan lukien myyntivero, ALV ja tullimaksut jne.
Jos tarvitset yksityiskohtaisen laskun tai verotunnuksen, lähetä meille sähköpostia.